ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Error
he: שגיאה

en: Domain
he: דומיין

en: Full
he: מלא

en: Token
he: אסימון

en: Installed
he: מותקן

en: Donate
he: לתרום

en: Debug
he: אתר באגים

en: Not set
he: לא נקבע

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Invalid
he: לא חוקי
