ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Error
it: Errore

en: Domain
it: Dominio

en: Full
it: Completo

en: seconds
it: secondi

en: Installed
it: Installato

en: Not set
it: Non impostato

en: An error has occurred.
it: Si è verificato un errore.

en: Invalid
it: Scorretto

en: Max height
it: Altezza massima

en: Version: @module-version
it: Versione: @module-version

en: Requires: @module-list
it: Richiede: @module-list

en: Required by: @module-list
it: Richiesto da: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
it: Nome macchina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
