ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: px
mn: пиксел

en: Error
mn: Алдаа

en: Domain
mn: Домэйн

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
