ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Log
oc: Jornal

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Domain
oc: Domeni

en: Full
oc: Complet

en: seconds
oc: segondas

en: Token
oc: Geton (token)

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Installed
oc: Installat

en: Debug
oc: Depuracion

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: Hash
oc: Hachage
