ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Error
ps: تیروتنه

en: Installed
ps: لګول شوي
