ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Error
sl: Napaka

en: Domain
sl: Domena

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
