ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Domain
th: โดเมน

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น
