ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Log
uk: Журнал

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: px
uk: пікс

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Error
uk: Помилка

en: Domain
uk: Домен

en: Quality
uk: Якість

en: Full
uk: Повністю

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Token
uk: Замінник

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Installed
uk: Встановлено

en: Donate
uk: Пожертвувати

en: Debug
uk: Зневадження

en: Not set
uk: Не встан.

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Invalid
uk: Некоректно

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: Access key
uk: Ключ доступу

en: Hash
uk: Геш

en: Version: @module-version
uk: Версія: @module-version

en: Requires: @module-list
uk: Потребує: @module-list

en: Required by: @module-list
uk: Необхідний для: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
uk: Машинна назва: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
