ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Log
ast: Rexistru

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Error
ast: Fallu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Installed
ast: Instaláu

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.
