ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Log
be: Журнал

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Error
be: Памылка

en: Domain
be: Дамен

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.
