ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Debug
bn: ডিবাগ
