ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Log
es: Registro

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Link
es: Enlace

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Domain
es: Dominio

en: Quality
es: Calidad

en: Full
es: Completo

en: seconds
es: segundos

en: Token
es: Comodín

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Installed
es: Instalado

en: Donate
es: Donar

en: Debug
es: Depurar

en: Not set
es: No dispuesto

en: An error has occurred.
es: Ha ocurrido un error.

en: Invalid
es: No válido

en: Max height
es: Altura máxima

en: Access key
es: Clave de acceso

en: Version: @module-version
es: Versión: @module-version

en: Requires: @module-list
es: Requiere: @module-list

en: Required by: @module-list
es: Requerido por: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
es: Nombre de sistema: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
