ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Log
ja: ログ

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Link
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Error
ja: エラー

en: Domain
ja: ドメイン

en: Full
ja: すべて

en: seconds
ja: 秒

en: Token
ja: トークン

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Installed
ja: インストール済み

en: Donate
ja: 寄付

en: Debug
ja: デバッグ

en: Not set
ja: 未設定

en: An error has occurred.
ja: エラーが発生しました。

en: Invalid
ja: 不正

en: Hash
ja: ハッシュ

en: Version: @module-version
ja: バージョン: @module-version

en: Requires: @module-list
ja: @module-list が必要

en: Required by: @module-list
ja: @module-list に必要

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ja: マシン名: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
