ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Error
jv: Salah

en: Installed
jv: Dipasang

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.
