ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Domain
ka: დომენი

en: Full
ka: სრული
