ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Error
kk: Қате

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.
