ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Link
pt: Ligação

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Error
pt: Erro

en: Domain
pt: Domínio

en: Full
pt: Completo

en: seconds
pt: segundos

en: Installed
pt: Instalado

en: Debug
pt: Depuração

en: Not set
pt: Não definido

en: An error has occurred.
pt: Ocorreu um erro.

en: Invalid
pt: Inválido
