ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Log
sv: Logg

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Error
sv: Fel

en: Domain
sv: Domän

en: Full
sv: Fullständig

en: seconds
sv: sekunder

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Installed
sv: Installerad

en: Debug
sv: Felsök

en: Not set
sv: Ej inställd

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: Invalid
sv: Ogiltig

en: Max height
sv: Högsta höjd

en: Access key
sv: Åtkomstnyckel

en: Requires: @module-list
sv: Kräver: @module-list

en: Required by: @module-list
sv: Krävs av: @module-list

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
sv: Maskinläsbart namn: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
