ShrinkTheWeb Screenshot Thumbnails (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Log
ur: لاگ

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Error
ur: خرابی

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔
