Simple hierarchical select (2.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Depth
fa: عمق

en: Expose
fa: نمایش

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Is one of
fa: یکی از

en: - Any -
fa: - هر -

en: No results text
fa: متن نبود نتیجه
