Simple hierarchical select (2.0.0-rc10) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Depth
hu: Mélység

en: Expose
hu: Felfed

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: Allow creation of new levels
hu: Új szintek létrehozásának engedélyezése

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
hu: A mélység a hierarchiában kifejezésekkel címkézett tartalmakat fogja egyeztetni. Például, ha létezik egy „gyümölcs” kifejezés és egy „alma” gyermek kifejezés 1-es (vagy magasabb) súllyal, akkor a „gyümölcs” kifejezés szűrése azokat a tartalmakat adja vissza, amelyek „almával” és „gyümölccsel” is címkézve vannak. Ha negatív, akkor ennek a fordítottja igaz, vagyis az „alma” keresése a „gyümölccsel” címkézett tartalmakat is felveszi, ha a súly -1 (vagy kisebb).

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
hu: Érvénytelen szótár lett kiválasztva. Meg kell változtatni a beállításokban.

en: No results text
hu: Eredmények helyett megjelenítendő szöveg

en: Choose some options
hu: Kiválasztható pár lehetőség

en: Choose an option
hu: Kiválasztható egy lehetőség

en: No results match
hu: Nincs egyező találat
