Simple hierarchical select (2.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: - None -
be: - Нічога -

en: Depth
be: Глыбіня

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент
