Simple hierarchical select (2.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: - None -
et: - Puudub -

en: Depth
et: Sügavus

en: Expose
et: Muuda nähtavaks

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: - Any -
et: - Kõik -

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
et: Valitud sõnastik oi ole korrektne. Palun muuda oma valikut.

en: No results text
et: Tekst, mida näidatakse tulemuste puudumise korral
