Simple hierarchical select (2.0.0-rc6) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: root
eu: erroa

en: false
eu: gezurra

en: true
eu: egia

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: - Any -
eu: -Edozein-
