Simple hierarchical select (2.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Depth
el: Βάθος

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: No results text
el: Κείμενο όταν δεν υπάρχουν αποτελέσματα
