Simple hierarchical select (2.0.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Expose
sk: Ukázať

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Choose some options
sk: Zvoľte si
