Simple hierarchical select (3.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: - None -
cs: - Nic -

en: root
cs: kořen

en: Depth
cs: Hloubka

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Is one of
cs: Jeden z

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: No results text
cs: Text pro nulový (prázdný) výsledek
