Simple hierarchical select (3.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: - None -
pl: - Brak -

en: root
pl: główny

en: Depth
pl: Głębokość

en: Expose
pl: Udostępniaj

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Allow creation of new levels
pl: Zezwól na tworzenie nowych poziomów

en: Is one of
pl: Jeden z

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
pl: Głębokość terminu odnosi się do jego miejsca w hierarchii terminów. Dla przykładu, jeśli mamy termin "owoc" i względem niego podrzędny termin "jabłko", a głębokość wynosi 1 (lub więcej), to wyszukanie terminu "owoc" spowoduje otrzymanie węzłów przypisanych zarówno do samego terminu "owoc", jak i do terminu "jabłko". W przypadku wartości ujemnej porządek ten zostaje odwrócony - wyszukanie terminu "jabłko" spowoduje uwzględnienie węzłów przypisanych do terminu "owoc", o ile głębokość wynosi -1 (lub mniej).

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
pl: Wybrano nieprawidłowy słownik. Proszę go zmienić.

en: No results text
pl: Tekst w przypadku braku wyników

en: Search also in the middle of words
pl: Szukaj również wewnątrz słów

en: Choose some options
pl: Wybierz opcje

en: Choose an option
pl: Wybierz opcję

en: No results match
pl: Brak pasujących wyników

en: Placeholder text of multiple selects
pl: Tekst zaślepki dla list wyboru wielokrotnego

en: Placeholder text of single selects
pl: Tekst zaślepki dla list pojedynczego wyboru

en: Allow creating new levels
pl: Pozwól tworzyć nowe poziomy

en: Force selection of deepest level
pl: Wymagaj wyboru najgłębszego poziomu

en: Disable search box
pl: Wyłącz pole wyszukiwania
