Simple hierarchical select (3.0.0-beta5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: root
ta: மூலம்

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Expose
ta: வெளிப்படுத்து

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை
