Simple hierarchical select (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: - None -
vi: - Không -

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Expose
vi: Hiện

en: false
vi: sai

en: true
vi: đúng

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Is one of
vi: Là một trong

en: - Any -
vi: - Tất cả -
