Simple hierarchical select (8.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Depth
hr: Dubina

en: Expose
hr: Izloži

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku
