shuffle (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Shuffle
de: Zufällige Reihenfolge

en: Manual
de: Manuell

en: Gallery Type
de: Galerie-Inhaltstyp

en: Column width
de: Spaltenbreite

en: Speed
de: Geschwindigkeit

en: Easing
de: Fließender Übergang

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Gutter width
de: Abstandsbreite

en: @e: At least @a
de: @e: Mindestens @a

en: Column Width (in px)
de: Spaltenbreite (in px)
