shuffle (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Shuffle
pt: Embaralhar

en: Gallery Type
pt: Tipo de Galeria

en: Column width
pt: Largura da coluna

en: Speed
pt: Velocidade

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
