shuffle (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Shuffle
fi: Sekoita

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Gallery Type
fi: Gallerian sisältötyyppi

en: Speed
fi: Nopeus

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
