shuffle (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Manual
nl: Handmatig

en: -None-
nl: -Geen-

en: Gallery Type
nl: Albumtype

en: Speed
nl: Snelheid

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: @e: At least @a
nl: @e: Tenminste @a
