shuffle (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Shuffle
uk: Перемішати

en: Manual
uk: Вручну

en: -None-
uk: -Немає-

en: Column width
uk: Ширина колонки

en: Speed
uk: Швидкість

en: Easing
uk: Ослаблення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Transition speed: @speed
uk: Швидкість переходу: @speed

en: @e: At least @a
uk: @e: Щонайменше @a
