shuffle (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: All
hi: सभी

en: Shuffle
hi: मिश्रण

en: Manual
hi: मैनुअल

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: @e: At least @a
hi: @e: कम से कम @a
