shuffle (8.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: All
it: Tutti

en: Shuffle
it: Ordine casuale

en: Manual
it: Manuale

en: Gallery Type
it: Tipo di contenuto Gallery

en: Speed
it: Velocità

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: @e: At least @a
it: @e: @a o successiva
