shuffle (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: All
ru: Все

en: Shuffle
ru: Перемешать

en: Manual
ru: Вручную

en: Gallery Type
ru: Тип галереи

en: Column width
ru: Ширина колонки

en: Speed
ru: Скорость

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: @e: At least @a
ru: @e: Как минимум @a
