shuffle (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: All
vi: Tất cả

en: Shuffle
vi: Trộn

en: Manual
vi: Thủ công

en: Speed
vi: Tốc độ

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
