shuffle (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: All
da: Alle

en: Shuffle
da: Bland

en: Manual
da: Manuel

en: Speed
da: Hastighed

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
