shuffle (8.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: All
fr: Tout

en: Shuffle
fr: Mélanger

en: Manual
fr: Manuel

en: -None-
fr: - Aucun -

en: Gallery Type
fr: Type de galerie

en: Speed
fr: Vitesse

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Transition speed: @speed
fr: Vitesse de transition : @speed

en: Sizer
fr: Tailleur
