shuffle (8.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: All
hu: Mind

en: Shuffle
hu: Keverés

en: Manual
hu: Kézi

en: -None-
hu: -Nincs-

en: Gallery Type
hu: Galériatípus

en: Speed
hu: Sebesség

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: @e: At least @a
hu: @e: Legalább @a
