shuffle (8.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: All
ja: すべて

en: Shuffle
ja: シャッフル

en: Manual
ja: 手動

en: Speed
ja: スピード

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
