shuffle (8.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: All
pl: Wszystko

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Manual
pl: Ręczne

en: -None-
pl: - Brak -

en: Speed
pl: Prędkość

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)
