Shunt (8.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Provider
es: Proveedor

en: Hello world!
es: ¡Hola, mundo!

en: Performance and scalability
es: Rendimiento y escalabilidad
