Shunt (8.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja
