Shunt (8.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Name
fr: Nom

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Hello world!
fr: Bonjour le monde !

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité

en: Example modules
fr: Modules d'exemple
