Shunt (8.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità
