Shunt (8.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Hello world!
pt: Olá mundo!
